Connect with us

Hi, what are you looking for?

Oyun Haberleri

2021 Yılında Çıkacak Oyunlar

2021 yılında çıkacak en iyi oyunlar

Oyun endüstrisi çok hızlı bir büyüme devresine girdi. Ekran kartları ve grafik yazılımlarının sunduğu gerçekçi deneyim, oyun endüstrisinin milyarlarca dolarlık bir sektör oluşmasında başlıca etkendir. 2021 yılında çıkacak oyunlara göz atarak siz de geleceğin oyunlarını öğrenin.

2021 yılında çıkacak oyunlar

2021 Yılında Çıkacak Oyunlar

Oyun endüstrisi gerçekliği dibine kadar yaşatmaya devam ediyor. Yakında çıkacak oyunlara göz atalım.

Werewolf the Apocalypse

1992 yapımlı kurt ve savaş kurgusuna sahip Werewolf the Apoclaypse, Xbox, Windows ve PS serileriyle rahatlıkla oynayabileceğiniz aksiyon oyunudur.

Spider-Man 2

2018 yılındaki güçlü girişiyle birlikte tüm oyun listelerinde üst sıraları kapan Spider Man, yazarının duyurusuyla birlikte devam serisinin çekileceği anlaşıldı. PS4 için en çok satılan oyunun ikinci bir serisinin tüm dünyada nasıl cereyan edeceğini tahmin edebilirsiniz.

Horizon Zero Dawn 2

İlk serisini 2018 yılında yayınlayarak 8 milyona yakın satış elde eden Horizon Zero Dawn, yakında çıkaracağı ikinci serisiyle oyun piyasasında büyük ses getirecek. Karakterinizi seçerek yaratıklarla savaştığınız mistik ve aksiyon dolu bu oyunu denemelisiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

yakında çıkacak oyunlar

Ghostwire: Tokyo

Japon menşei  firma tarafından çıkarılan Ghostwire: Tokyo, PS5 uyumlu olarak piyasaya çıkacak. Hayalet avcılığı konseptinde olacak korku ve macera oyunudur. Tokyo’yu ele geçiren hayaletleri temizleyerek şehri kurtarmak ister misiniz?

Far Cry 6

Aksiyon ve silah oyunu severler için çekici bir hikayeyle 2021’de karşımıza çıkacak Far Cry 6, kasaba halkına kötü davranan diktatörü yıkmak üzere örgütlenmiş silahlı insanlardan oluşan kurguya sahiptir.

New World

Çok oyunculu rol yapma oyunu olan New World, önümüzdeki yılda çıkış yapacak MMORPG oyunlarından birisidir. Oyunda kazanabilmeniz için görevlerde belirtilen nesneleri toplamanız ve inşaatlarda kullanmanız gerekmektedir.

2021 çıkacak en iyi oyunlar

Empire Of Sin

Gangster oyun sevenler için Empire Of Sin biçilmiş bir kaftandır. Şehir içinde adaleti kurmaya çalışacağınız oyunda, kendi çetenizi kurabilir, mafya olarak şehre hükmedebilirsiniz.

Evil Genius 2

İlk serisini 2004 yılında piyasaya çıkaran Evil Genius 2, serinin devamı olacak bu oyun ile özellikle orta yaş grubu oyuncu kitlesini çok heyecanlandırmış durumdadır. Bir adada kendi sığınacağınızı inşa edeceğiniz bu tuzaklarla dolu oyun hikayesinde dikkatli olmak birincil göreviniz.

 

2021 yılında çıklacak oyunlar hakkında Siz Neler Düşünüyorsunuz

Sizce yılın oyunu hangisi olur yorumlara bekliyoruz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

oyunlar kategori

 

forum tekno hobi

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu yazılar da ilgilinizi çekebilir.

Teknoloji

İntel’in Karı Arttı Ancak Gelirler İçin Aynı Şeyi Söylemek Mümkün Değil! Kar Artarken Gelirler Aşağı Yönde Seyrediyor! İntel dünya genelinde en iyi işlemcileri geliştiren...

Teknoloji

ilk MIU 13 Güncellemesi Alacak Telefonlar ilk MIU 13 güncellemesi alcak Xiaomi telefon modelleri belli oldu. Xiaomi ceo’su yıl sonuna kadar güncellemenin yayınlanacağını duyurmuştu...

Teknoloji

En iyi radyo uygulamaları En iyi radyo uygulamaları Teknolojinin iletişim çağına unutulamayacak en iyi hediyesi şüphesiz radyolar oldu. Bir frekans aracılığıyla dünyanın hemen hemen...

Otomobil

çind’en hem karada hemde havada gidebilen araç Çinli Araç Üreticisi Hem Karada Hemde Havada Gidebilen Araç Çin’den Hem Karada Hem De Havada Gidebilen Araç...

Oyun Haberleri

Garena Free Fire MAX Bugün itibariyle 50.000.000+ kez indirilip Google’nin  en popüler ve en çok indirilen oyunu ”Garena Free Fire MAX” Yapımcısı GARENA INTERNATIONAL...

Advertisement

Copyright © 2020 Teknohobi.net Tüm Hakları Saklıdır.