Bizimle İletişime Geçin

Teknoloji

Ücretsiz Logo Nasıl Oluşturulur? En İyi Logo Yapma Siteleri

Bir markayı ve işletmeyi tanımlayan en önemli estetik Logo’dur diyebiliriz. Her marka simgelendiği logosuyla akıllarda kalır ve pazarlamanın önemli bir parçası haline gelir. Bu yüzden başarılı bir logo oluşturmanız marka değerinizi katlaycaktır. Ücretsiz logo nasıl oluşturulur? En iyi logo yapma siteleri sorularını iyice irdeleyelim

ücretsiz-logo

Ücretsiz Logo Nasıl Oluşturulur? En İyi Logo Yapma Siteleri

Zyro

ücretsiz-logo

Sezgisel algoritmaları sayesinde Zyro ile profesyonel bir tasarımcıymış gibi logolar hazırlayabileceksiniz. Tasarım alanında hiçbir uzmanlığınız olmasa bile basit arayüzü sayesinde dakikalar içerisinde logonuz hayal ettiğiniz gibi olacak. Siteye girdiğinizde solda yer alan Create Your Logo butonuyla başlayabilirsiniz.

Logaster

Yüzlerce farklı hazır şablon üzerinden sadece gereken başlığı girerek profesyonel logolar elde edebilirsiniz. Güçlü ikon ve sembol arşiviyle de logolarınızı markasal değere ulaştırabilirsiniz. Logaster vektörel logo çalışmaları için ücret ister.

Reklam Alanı

Oberlo

Teknik olarak Dropshipping hizmeti sunsa da yan araçları arasında logo oluşturucu, işletme ismi oluşturucu gibi pek çok araca sahiptir. Oberlo sitesine girdikten sonra Generate Logo butonuna basarak çıkan geniş renk ve ikon paletinden dilediğinizi kullanabilirsiniz.

Visme

Yüzlerce farklı özelleştirilebilir logo, banner taslakları üzerinden saniyeler içerisinden istediğiniz logo tasarımını oluşturabilirsiniz. Visme, otomatik kaydet özelliği ile her adımınızı kaydederek olası kayıpların önüne geçer. Ücretsiz ve ücretli üyelikle kayıt olabileceğiniz Visme, ücretli üyelikte çok daha fazla profesyonel şablon sunmaktadır.

 

LogoMakr

ücretsiz logo yapma siteleri

Acemiler için oldukça uygun olan LogoMakr, basit bir yönetim arayüzüne sahiptir. Yüzlerce farklı ikon ve renk paletini kullanabileceğiniz LogoMakr ücretsiz olmasına karşın vektörel kayıt için 19 dolar istemektedir.

Reklam Alanı

ücretsiz logo yapımı

NameCheap

ücretsiz logo nasıl oluşturulur.

Başarılı bir yapay zeka algısına sahip NameCheap, sizlere sorular sorarak logonuzu tarif etmenizi ister ve birkaç dakika içerisinde profesyonel bir logo çalışması sunar. Herhalde listemizde tercih edilebilecek en iyilerden birisi olmasının asli sebebi vektörel çalışmayı ücretsiz olarak indirmeye izin vermesi olacaktır.

FreeLogoDesign

ücretsiz logo oluşturma

Saniyeler içerisinde ücretsiz logo sloganıyla yola çıkan FreeLogoDesign, binden fazla şablon ve arşivle karşınızda. Logoda yazılacak yazıyı girin ve başla tuşuna basarak hazırlanan şablonlar arasından birisini seçerek hemen kullanmaya başlayın.

 

ücretsiz logo yapımı

Forum Sitemiz. 

Reklam Alanı

Teknoloji Kategorisinde Diğer Yazılarımız

Yazının Devamı
Reklam Alanı
Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Trend Yazılar