Bizimle İletişime Geçin

Oyun Haberleri

Ücretli En Popüler Mobil Oyunlar

Ücretli En Popüler Mobil Oyunlar

800 binden fazla oyunların bulunduğu mobil mağazalar bizlere oyun konusunda çok geniş bir seçenek havuzu sunsalar da ücretli en popüler mobil oyunlar, hızlı bir seçim için en ideal kategori olmaktadır.

ücretli en popüler mobil

Ücretli En Popüler Mobil Oyunlar

1- Earn to Die

1 TL’den daha düşük fiyatlarla mobil mağazalarda yer bulan Earn to Die, dünyamızı istila eden zombileri arabayla ezmeyi esas alan sürükleyici bir mobil oyundur.

2- Real Drift Car Racing

2 TL ücrete sahip Real Drift Car Racing, araba yarışı sevenler için oldukça tercih edilmektedir. Kent yaşamının tasarlandığı haritalarda dikkatli ve hızlı bir şekilde hedeflenen yere ulaşmanız gerekmektedir.

Reklam Alanı

3- Minecraft

Son yıllarda en çok konuşulan oyunlardan birisi olan Minecraft, 23 TL ücretle mobil mağazalarda oyunculara sunulmuştur. Kendi haritanızı, hikayenizi ve senaryolarınızı yaratabileceğiniz Minecraft dünyasına geç olmadan adım atın.

4- Hitman

3 TL’ye çocukluğumuzun suikastçi-aksiyonu oyununu mobil cihazınıza yükleyebileceğiniz bu harika imkan sizleri çocukluğunuza götürecek. Hitman hiç olmadığı kadar kaliteli grafiklerle sizleri bekliyor.

5- The Lost Lands:Dinosaur Hunter

Dinozorlar devrine avcı olarak gittiğiniz The Lost Lands:Dinosaur Hunter oyunu, görevlerle seviye atlamanızı esas alıyor. Bu dinozorlar oldukça güçlü ve dayanıklılar. Pek çok mod ve map üzerinden savaş açarak dinozorları hızlıca alaşağı edin.

En Pahalı Mobil Oyunlar

  • 1429 TL Most Expensive Basketball Game:
  • 1329 TL Ball Game: Oyun temel olarak ekran üzerindeki topun belirtilen deliklere girmemesini sağlamanız üzerine kurulmuş basit bir içeriğe sahiptir.
  • 1329 TL Most Expensive Car Chase Game: Araç aksiyon oyunu sevenler için basit bir kurguya sahip bu oyun para çalıp polisten kasma teması üzerine kurgulanmıştır.
  • 1329 TL Most Expensive Ball Game 2: Grafik ve tema olarak basit bir top oyunu olan Ball Game 2, arkadaşlarınıza hava atmak için satın alabileceğiniz bir oyundur.
  • 1329 TL Most Expensive Game 2020: Fiyatı yüksek olsa da 2020 yılı itibariyle oldukça fazla satış rakamına ulaştı. Uçan bir uzaylı karakterini yöneterek engellerden kurtulmaya dayanan senaryoya sahiptir.

oyunlar kategori

 

Reklam Alanı

forum tekno hobi

Yazının Devamı
Reklam Alanı
Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Trend Yazılar