Connect with us

Hi, what are you looking for?

Oyun Haberleri

Ücretli En Popüler Mobil Oyunlar

Ücretli En Popüler Mobil Oyunlar

800 binden fazla oyunların bulunduğu mobil mağazalar bizlere oyun konusunda çok geniş bir seçenek havuzu sunsalar da ücretli en popüler mobil oyunlar, hızlı bir seçim için en ideal kategori olmaktadır.

ücretli en popüler mobil

Ücretli En Popüler Mobil Oyunlar

1- Earn to Die

1 TL’den daha düşük fiyatlarla mobil mağazalarda yer bulan Earn to Die, dünyamızı istila eden zombileri arabayla ezmeyi esas alan sürükleyici bir mobil oyundur.

2- Real Drift Car Racing

2 TL ücrete sahip Real Drift Car Racing, araba yarışı sevenler için oldukça tercih edilmektedir. Kent yaşamının tasarlandığı haritalarda dikkatli ve hızlı bir şekilde hedeflenen yere ulaşmanız gerekmektedir.

3- Minecraft

Son yıllarda en çok konuşulan oyunlardan birisi olan Minecraft, 23 TL ücretle mobil mağazalarda oyunculara sunulmuştur. Kendi haritanızı, hikayenizi ve senaryolarınızı yaratabileceğiniz Minecraft dünyasına geç olmadan adım atın.

4- Hitman

3 TL’ye çocukluğumuzun suikastçi-aksiyonu oyununu mobil cihazınıza yükleyebileceğiniz bu harika imkan sizleri çocukluğunuza götürecek. Hitman hiç olmadığı kadar kaliteli grafiklerle sizleri bekliyor.

5- The Lost Lands:Dinosaur Hunter

Dinozorlar devrine avcı olarak gittiğiniz The Lost Lands:Dinosaur Hunter oyunu, görevlerle seviye atlamanızı esas alıyor. Bu dinozorlar oldukça güçlü ve dayanıklılar. Pek çok mod ve map üzerinden savaş açarak dinozorları hızlıca alaşağı edin.

Advertisement. Scroll to continue reading.

En Pahalı Mobil Oyunlar

  • 1429 TL Most Expensive Basketball Game:
  • 1329 TL Ball Game: Oyun temel olarak ekran üzerindeki topun belirtilen deliklere girmemesini sağlamanız üzerine kurulmuş basit bir içeriğe sahiptir.
  • 1329 TL Most Expensive Car Chase Game: Araç aksiyon oyunu sevenler için basit bir kurguya sahip bu oyun para çalıp polisten kasma teması üzerine kurgulanmıştır.
  • 1329 TL Most Expensive Ball Game 2: Grafik ve tema olarak basit bir top oyunu olan Ball Game 2, arkadaşlarınıza hava atmak için satın alabileceğiniz bir oyundur.
  • 1329 TL Most Expensive Game 2020: Fiyatı yüksek olsa da 2020 yılı itibariyle oldukça fazla satış rakamına ulaştı. Uçan bir uzaylı karakterini yöneterek engellerden kurtulmaya dayanan senaryoya sahiptir.

oyunlar kategori

 

forum tekno hobi

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu yazılar da ilgilinizi çekebilir.

Teknoloji

İntel’in Karı Arttı Ancak Gelirler İçin Aynı Şeyi Söylemek Mümkün Değil! Kar Artarken Gelirler Aşağı Yönde Seyrediyor! İntel dünya genelinde en iyi işlemcileri geliştiren...

Teknoloji

ilk MIU 13 Güncellemesi Alacak Telefonlar ilk MIU 13 güncellemesi alcak Xiaomi telefon modelleri belli oldu. Xiaomi ceo’su yıl sonuna kadar güncellemenin yayınlanacağını duyurmuştu...

Teknoloji

En iyi radyo uygulamaları En iyi radyo uygulamaları Teknolojinin iletişim çağına unutulamayacak en iyi hediyesi şüphesiz radyolar oldu. Bir frekans aracılığıyla dünyanın hemen hemen...

Otomobil

çind’en hem karada hemde havada gidebilen araç Çinli Araç Üreticisi Hem Karada Hemde Havada Gidebilen Araç Çin’den Hem Karada Hem De Havada Gidebilen Araç...

Oyun Haberleri

Garena Free Fire MAX Bugün itibariyle 50.000.000+ kez indirilip Google’nin  en popüler ve en çok indirilen oyunu ”Garena Free Fire MAX” Yapımcısı GARENA INTERNATIONAL...

Advertisement

Copyright © 2020 Teknohobi.net Tüm Hakları Saklıdır.