Bizimle İletişime Geçin

Oyun Haberleri

25 Ocak 2024 Epic Game Ücretsiz Oyunu: Infinifactory

Infinifactory

epic game

Epic Games Store, her hafta olduğu gibi bu hafta da oyun severlere ücretsiz bir oyun hediye ediyor. 25 Ocak 2024 tarihinde ücretsiz olarak indirilebilecek oyun, Zachtronics tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir sandbox bulmaca oyunu olan Infinifactory. Bu oyun, uzaylı efendileriniz için ürünleri bir araya getiren fabrikalar inşa etmenizi ve bu süreçte ölmemeye çalışmanızı gerektiren eğlenceli ve zorlu bir oyun. Oyunun Steam fiyatı ise 31 TL.

Infinifactory Nasıl Bir Oyun?

 

Infinifactory, SpaceChem ve Infiniminer gibi oyunların yaratıcıları olan Zachtronics’in imzasını taşıyan bir oyun. Oyun, size verilen parçaları kullanarak belirli ürünleri üretmenizi istiyor. Bu ürünleri üretmek için ise fabrikalar inşa etmeniz gerekiyor. Fabrikalarınızı istediğiniz gibi tasarlayabilir, optimize edebilir ve test edebilirsiniz. Oyun, size sınırsız bir yaratıcılık alanı sunuyor. Ancak, fabrikalarınızı inşa ederken dikkatli olmanız gerekiyor. Çünkü uzaylı efendileriniz sizi sürekli gözetliyor ve hata yapmanız halinde sizi cezalandırıyor. Oyun, hem bulmaca hem de hayatta kalma unsurlarını bir arada sunuyor.

Reklam Alanı

 

Infinifactory

 

Infinifactory Nasıl Ücretsiz İndirilir?

 

Infinifactory oyununu ücretsiz olarak indirmek için yapmanız gerekenler çok basit. Öncelikle, Epic Games Store web sitesine veya uygulamasına gidin. Infinifactory oyununu bulun ve Ücretsiz Al düğmesine tıklayın. Oyunu indirmek için talimatları izleyin. Bu işlemleri yapabilmek için bir Epic Games hesabınızın olması gerektiğini unutmayın. Eğer hesabınız yoksa, ücretsiz olarak bir tane oluşturabilirsiniz. Oyunu kütüphanenize ekledikten sonra, istediğiniz zaman oynamak için indirebilirsiniz. Oyunu 25 Ocak 2024 tarihine kadar ücretsiz olarak alabilirsiniz. Bu tarihten sonra, oyunun fiyatı tekrar 31 TL olacak.

Reklam Alanı

 

Infinifactory’den Sonra Hangi Oyun Ücretsiz Olacak?

 

Epic Games Store, Infinifactory oyunundan sonra da ücretsiz oyun vermeye devam edecek. 1 Şubat 2024 tarihinde ücretsiz olarak indirilebilecek oyun, Snapbreak ve Big Loop Studios tarafından geliştirilen ve Snapbreak tarafından yayınlanan bir macera bulmaca oyunu olan Doors: Paradox. Bu oyun, çeşitli el yapımı 3D dioramalarda yolunuzu açmanızı, faydalı nesneler aramanızı, gizli ipuçlarını bulmanızı ve çeşitli eğlenceli bulmacaları çözmenizi gerektiren rahatlatıcı bir oyun. Oyun, kaos, düzen ve gerçeküstü ile ilgili bir gizemli macerayı çözmenizi sağlıyor. Oyunun Steam fiyatı ise 8 dolar.

 

Reklam Alanı

Infinifactory, aşağıdaki özellikleriyle dikkat çekiyor:

  • Fabrika kurma ve yönetme üzerine bir oyun
  • Zorlu bir oyun deneyimi
  • Farklı zorluk seviyeleri
  • Zengin içerik
  • 100’den fazla farklı üretim hattı
  • 100’den fazla farklı makine ve araç
  • 100’den fazla farklı ürün

 

forum.teknohobi.net

#EpicGamesStore #ÜcretsizOyun #Infinifactory #DoorsParadox #BulmacaOyunu #MaceraOyunu

Reklam Alanı
Yazının Devamı
Reklam Alanı
Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Trend Yazılar