Bizimle İletişime Geçin

Teknoloji

En İyi Ofis Uygulamaları

en iyi ofis uygulamaları

İş hayatımızın koşuşturmacası içerisinde bir ofiste olması gereken temel ekipmanların akıllı telefonlarımızda olması çok büyük bir zaman tasarrufu oluştururdu. En iyi ofis uygulamalarından birini edinerek verimliliğiniz katlayabilirsiniz.

 

En İyi Ofis Uygulamaları

Docs To Go

ofis uygulamaları

50 milyon indirilmeye sahip Docs To Go, Türkçe desteği bulunan nadir ofis uygulamalarından birisidir. İstediğiniz Adobe PDF dökümanlarını ve farklı içerik dosyalarınızı açarak inceleyebilirsiniz.

Reklam Alanı

Microsoft Office

en iyi ofis uygulamaları

Bilgisayarların meşhur döküman yazılımı olan Microsoft Office mobil dünyaya ayak uydurarak müthiş bir uyumlulukla geldi. Oldukça basit bir şekilde Microsoft Office yazılımına dahil olan Excel, Power Point ve Word servislerini kullanabilirsiniz.

Office Suite

office suite

200 milyondan fazla cihazda kurulu olan Office Suite, popüler bir diğer ofis uygulamalarından birisidir. DOC, XLS, PPT ve uzantıları gibi pek çok formatı desteklemektedir. Ayrıca dökümanlarınızı Onedrive, Amazondrive, Google Drive gibi onlarca farklı bulut depolama üzerinde görüntüleyebilir, kaydedebilirsiniz.

Polaris Office

ofis uygulamaları

100 MB altında boyuta sahip nadir döküman uygulamalarından birisi olan Polaris Office, yüzlerce sunum ve word formatını destekler. Ayrıca PDF formatıyla da içerikler hazırlayabilirsiniz.  Ücretsiz ve %100 Türkçe desteğini de hatırlatmakta fayda var.

Quip

en iyi ofis uygulamaları

İsminin tanıdık gelmemesi normal çünkü Quip oldukça yeni bir döküman uygulamasıdır. Barındırdığı eşsiz özelliklerden bazıları; bir doküman üzerine ekipçe düzenleme yapabilme imkanı, ekip düzenlemelerinde canlı sohbet, cihazlarınız arasında döküman senkronizasyonu ve bulut depolamadır.

SmartOffice

ofis uygulamaları

7 MB boyutuyla akıllara durgunluk verecek kadar hafif ve hızlı bir doküman uygulaması olan SmartOffice, ihtiyacınız olan tüm metin araçlarına sahiptir. Tek dezavantajı görünümündeki ilkellik olarak ifade edilebilir.

Reklam Alanı

WPS Office

wps

Ortalama 100 milyon indirilmeye sahip WPS Office, Çin kökenli firma tarafından geliştirilmiştir. Sadece hayal gücünüzle değil hazır olarak tasarlanmış yüzlerce farklı şablon üzerinden de istediğiniz doküman stilini kullanabilirsiniz. Ayrıca hazırladığınız dokümanları PDF başta olmak üzere pek çok formata hızlıca dönüştürebilirsiniz.

Libre Office

libre

Açık kaynak kodlu olmasıyla güvenlik ve gizlilik konusunda şüpheye yer vermemektedir.  Ücretsiz ofis uygulamaları arasında Libre Office tercih etmeniz gereken başlıca yazılımlardan birisidir. Sadece mobil uygulama olarak değil Windows, Linux ve Mac için de kullanabileceğinizi belirtmeliyiz.

Diğer Teknoloji ile ilgili Yazılarımızı Okumak İçin Tıklayın.

Forum Sayfamızda açıldı ziyaret edip üye olmak istemez misiniz. 

Reklam Alanı
Yazının Devamı
Reklam Alanı
Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Trend Yazılar