Bizimle İletişime Geçin

Teknoloji

En İyi Sosyal Medya Takip Araçları

en iyi sosyal medya takip araçları

Yaşantımızın önemli bir teknoloji parçası haline gelen sosyal medyalar için takip araçları büyük bir kolaylık sağlamaktadır. En iyi sosyal medya takip araçlarıyla tanışarak işletmeniz ve kişisel kullanımlarınız için büyük bir zaman tasarrufu elde edersiniz.

sosyal

Kiev, Ukraine – October 17, 2012 – A logotype collection of well-known social media brand’s printed on paper. Include Facebook, YouTube, Twitter, Google Plus, Instagram, Vimeo, Flickr, Myspace, Tumblr, Livejournal, Foursquare and more other logos.

En İyi Sosyal Medya Takip Araçları

Sosyal medya takip araçları, bilhassa sosyal medya uzmanları için mihenk taşı niteliğindedir.

Sensekit

sense

Türkiye merkezli olan nadir profesyonel takip araçlarından birisi olan Sensekit, marka pazar araştırması konusunda anahtar kelimeleri çok başarılı bir şekilde kullanabiliyor. Bu yüzden markalar Sensekit kullanırken asli amacı marka isminin şu sıralar ne kadar çok konuşulduğu, ne amaçla konuşulduğu ve büyüme eğrisini takip etmektedir.

Reklam Alanı

BoomSonar

en iyi sosyal medya araçları

İtibar ve sosyal raporlama konularında oldukça uzman algoritmaya sahip BoomSonar, potansiyel müşteri ve kullanıcıların online hareketlerinin hangi yönelimlere sahip olduklarını açıklar.

Monitera

en iyi sosyal medya araçları

Monitera sadece kullanılan marka için değil rakip analizi için de analiz fırsatı sunar. Hedeflediğiniz kitle ve kategori üzerinde belirlediğiniz tarih ve süre aralıklarında izleme yaparak rakipleriniz ile aranızda olan farkı iyi bir şekilde irdelemek için Monitera kullanmalısınız.

 

 

Reklam Alanı

Brand24

en iyi sosyal medya araçları

2011 yılında kurulan başarılı bir diğer sosyal medya aracı ise Brand24’dir. Hashtag analiz, Mention analiz, Influencer araştırma gibi başlıca konularda araçlara sahiptir. Oluşturulan raporları mail adresinize düzenli olarak alabileceğiniz gibi excel biçiminde cihazınıza da indirebilirsiniz.

Trackur

sosyal medya

İsmi gibi tam bir izleyici olan Trackur, başlıca sosyal medyaların yanı sıra pek çok forum ve blog üzerinde de marka araştırması yapabilme kabiliyetine sahiptir.  Elde edilen araştırma sonuçları periyodik olarak excel tablolarında kaydedilerek tarafınıza sunulur.

TalkWalker

sosyal medya araçları

187 dil, onlarca farklı sosyal medyayla yürüttüğü marka araştırmasını 50’ye yakın farklı filtreleme ve tasnif algoritmasıyla güçlü veri kümeleri oluşturabilmektedir. TalkWalker, demografik ve yönelim odaklı incelemelerle politik ve reklam konularında birincil tercih sebebidir.

Cision

sosyal medya takip

Sosyal medyada sponsorlu reklam ve kampanya düzenleyen firmalar için ne kadar başarılı olup olmadıklarını ve başarı kritlerini nelerin oluşturduğunu ortaya koyabilmek için başarılı öngörülere sahip algoritmaları vardır. Cision, başlıca Facebook ve Twitter dünyasına dair pek çok aracı barındırmaktadır.

Reklam Alanı

Diğer Teknoloji ile ilgili Yazılarımızı Okumak İçin Tıklayın.

Forum Sayfamızda açıldı ziyaret edip üye olmak istemez misiniz. 

Yazının Devamı
Reklam Alanı
Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Trend Yazılar