Bizimle İletişime Geçin

Teknoloji

Oppo Enco Free2 Türkiye de Özellikleri ve Fiyatı

OPPO Yeni Kulaklığını Türkiye’deki Kullanıcıları İle Buluşturdu? İşte OPPO Enco Free2’nin Özellikleri ?

Telefon deyince Türkiye ve dünyada en sık akla gelen marklardan bir tanesi olan OPPO, son çıkardığı Bluetooth kulaklık ile adeta pazara damga vurdu. Kullanıcılar tarafından oldukça beğenilen OPPO Enco Free2, daha uzun zaman adından söz ettirmek konusunda iddialı.

oppo enco free 2

Her Açıdan Kusursuz Bir Deneyim İçin Tasarlanmış Bir Kulaklık

OPPO markasının tıpkı telefonda olduğu gibi, Bluetooth kulaklık alanında da adından sıkça söz ettirmek istediğini bilmeyen yok. Bunun için ortaklık kurma yoluna da giden marka, son olarak çıkardığı OPPO Enco Free2’yi Türkiye pazarında kullanıcılarına sundu. Kullanıcıların dört gözle beklediği kulaklığın özelikleri ise insanları kendine hayran bırakıyor. Kulaklığın ilk öne çıkan yanlarından bir tanesi, kullanıcıların kendi kulaklarına göre sesi özelleştirebilmesine
olanak tanıyan ses güçlendirme özelliği. Bunun yanında kulaklık çağrıda gürültü engelleme, kullanıcıyı rahatsız etmeyen kullanım konforu ve 30 saat gibi uzun pil ömrü ile dikkat çekiyor.  

enco free 2

Enco Free2 İle Şehrin Gürültüsü Sorun Olmaktan Çıkıyor

Şehirlerin her geçen gün daha kalabalık hale gelmesi aynı oranda gürültünün de artmasına neden oluyor. Bu durum ise özellikle kablosuz kulaklıkları tercih eden kullanıcılar için adeta çileye dönüşmüş durumda. Piyasada bulunan birçok kulaklık ise gürültü engellemek konusunda son derece başarısız durumda. Enco Free2’de ise kullanıcıların artan gürültü engelleme ihtiyacı fazlasıyla dikkate alınmış. OPPO kulaklığın gürültü anlamında kullanıcıya sıkıntı yaşatmaması için

Reklam Alanı

Danimarkalı ses devi Dynaudio ile anlaştı ve kulaklık üç mikrofonlu çağrıda gürültü engelleme özelliği ile piyasaya sunuldu. Bu özellik sayesinde çevredeki gürültü azalırken, kullanıcının sesi daha kaliteli bir hale geliyor. Bu sayede rüzgar ve gürültülü ortamlar sorun olmaktan çıkıyor. 

Kulaklık ayrıca, düşük gecikmeli Bluetooth 5.2 iletimi ile donatılmış durumda. Böylece kullanıcı oyun oynarken görüntü ile sesi senkronize bir şekilde alabiliyor. Pil ömrü ise 30 saat olan kulaklık kullanıcılarını bu yönüyle de etkilemeyi başardı. 

free2

OPPO Enco Free2’nin Fiyatı Ne Kadar Olacak

OPPO’nun teknoloji harikası olan kulaklığın fiyatı uzun zamandır en merak edilenlerden bir tanesiydi. Kulaklığın, kullanıcılar ile buluşturulmasının ardından fiyatta netleşmiş oldu. OPPO Enco Free2’nin, Türkiye fiyatı beklenen aralıkta oldu ve KDV dahil 899.00 TL kullanıcıya sunuldu. 

 

Reklam Alanı

Diğer Teknoloji Haberlerimiz için Buraya Tıklayın

Forum Sitemize Gitmek için Buraya Tıklayın

Reklam Alanı
Yazının Devamı
Reklam Alanı
Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Trend Yazılar