Bizimle İletişime Geçin

Teknoloji

En İyi Radyo Uygulamaları

En iyi radyo uygulamaları

En iyi radyo uygulamaları

Teknolojinin iletişim çağına unutulamayacak en iyi hediyesi şüphesiz radyolar oldu. Bir frekans aracılığıyla dünyanın hemen hemen her yerinden farklı dünyalara erişebildiğimiz radyolar artık mobil uygulama haline geldi. En iyi radyo uygulamalarına göz atarak sizler de istediğiniz kanallara ve dünyalara erişin.

AccuRadio

en iyi radyo uygulamaları

2000 yılında Chicago merkezli AccuRadio, 980’den fazla çeşitte radyo kanalını bünyesinde barındırmaktadır. Radyo kanallarının çalma listeleri tamamiyle müzik severler tarafından oluşturulmaktadır. İstediğiniz kadar parçayı atlayabilir,

MyTunerRadio

en iyi radyo uygulamaları

200’den fazla ülkede aktif faliyet gösteren MyTunerRadio ülkemizde oldukça fazla talep görmektedir. Ortalama 800 Türk radyosunu bünyesinde barındıran uygulama iOS ve Android mağazalarında en çok indirilen ses uygulamalarından birisidir.

Reklam Alanı

Sadece radyo değil milyonlarca podcast dinleyebilir, ülke, istasyon bazlı frekans aramaları yapabilir, takip ettiğiniz radyolar için alarmlar oluşturabilirsiniz.

iHeartRadio

en iyi radyo uygulamaları

Harita bazlı arama yaparak ortalama 1600 canlı radyo noktasını görüntüleyebilir ve dilediğinizi dinleyebilirsiniz. iOS Türkiye mağazasında bulunmasa da Android üzerinde yüksek bir indirme sayısına sahiptir.

PandoraRadio

en iyi radyo uygulamaları

Müzik zevkinize göre algoritmik yapıyla dinleti imkanı sunan PandoraRadio, isteğinize göre kendi radyo istasyonunuzu kurarak istediklerinizi çaldırmanıza da imkan sunmaktadır.

Tunein Radyo

radyo uygulamaları

Özellikle Türk radyolarını yoğunlukla barındıran Tunein Radyo, AM, FM ve internet radyolarını bünyesinde yayınlamaktadır. 6 milyona yakın Podcast yayını da sunan uygulama iOS ve Android pazarları başta olmak üzere Amazon, Alexa ve  Carplay Google gibi pek çok pazarda etkin konumdadır.

Yalın Simple Radio

radyo uygulamaları

Ücretsiz yayın yapan 55 binden fazla radyo kanalını barındıran Yalın Simple Radio, Pop ve Rock başta olmak üzere pek çok müzik çeşidini içeren yayınlara sahiptir. Basit ve hızlı bir arayüz isteyenler için bu uygulama eşsizdir.

Reklam Alanı

Karnaval Radyo

karnaval

1 milyon indirmeye sahip Karnaval Radyo, pek çok müziği, podcasti ve haber akışını barındırmaktadır. Alarm özelliği ile de istediğiniz yayın programları başladığında haberdar olabilirsiniz.

Heart Radio App

radyo

Global Media & Entertainment bünyesinde barındırılan Heart Radio App, 1 milyonun üzerinde indirilmeye sahip uygulama tamamiyle ücretsiz ses kanallarına sahiptir. HD ses kalitesindeki tüm radyolarını tek tıkla dinleyebilirsiniz.

Diğer Teknoloji ile ilgili Yazılarımızı Okumak İçin Tıklayın.

Forum Sayfamızda açıldı ziyaret edip üye olmak istemez misiniz. 

En iyi radyo uygulamaları 

Reklam Alanı
Yazının Devamı
Reklam Alanı
Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Trend Yazılar