Connect with us

Hi, what are you looking for?

Teknoloji

En İyi Görüntülü Sohbet Uygulamaları

En iyi görüntülü sohbet uygulamaları

İletişimde mihenk taşı olan görüntülü sohbet türü, mobil uygulama pazarında da kıyasıya bir rekabet ortamı oluşturdu. En iyi görüntülü sohbet uygulamalarına göz atarak sizler de sizin için en uygun görüntülü sohbet uygulamalarına göz atın.

en iyi görüntülü sohbet uygulamaları

En İyi Görüntülü Sohbet Uygulamaları

Google Duo

Google Duo

12 kişiye kadar aynı anda görüntülü sohbet imkanı sunan Google Duo, WhatsApp’den çok daha fazla yeteneklidir.  Android ve iOS pazarında oldukça yüksek kullanım oranına sahiptir.

Discord

discord

Dünyanın en popüler sohbet uygulaması olan Discord, günümüzde çoğunlukla oyuncuların kullandığı bir yazılım olsa da her kesimden insan tarafından kullanılabilmektedir.

JusTalk

JusTalk

Diğer görüntülü sohbet uygulamalarının aksine daha çok animasyon ve görselliğe önem veren JusTalk, Doodle ve hareketli görüntülerle eğlenceli anlar yaşatır. Aynı anda 16 kişiyle sohbet yapabileceğiniz uçtan uca şifrelemeyle korunan iletişime sahiptir.

Kik

Kik

Telefon numarası yerine mail adresini esas alan Kik, iletişimde gizlilik hususuna önem vermektedir. Bu yüzden de bilhassa flört esaslı bir iletişim uygulamasıdır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Signal

signal

Açık kaynak kodlu olan Signal, temel prensip olarak gizlilik ve güvenliği esas almaktadır. Eğer iletişiminizde mahremiyete önem seviyorsanız mutlaka Signal’ın yüksek kriptoloji teknikleriyle koruduğu yazılımını tercih etmelisiniz.

Viber

viber

WhatsApp’ın parlamadığı dönemlerde bilhassa ülkemizde yüksek bir kullanıcı kitlesine sahip olan Viber, yurtdışı aramaları da dahil olmak üzere pek çok görüşme türünü yüksek görüntü kalitesiyle gerçekleştirebilmektedir.

Marco Polo

marco polo

İsmini ünlü gezgin Marco Polo’dan alan uygulama, sizlere tüm dünyaya seyehat yapıyormuş gibi görüşme yapabileceğinizi ifade eder. Aynı zamanda yaptığınız video görüşmelerini de kaydedebilir, hatıralarınızı daha canlı yaşayabilirsiniz.

Messenger

en iyi görüntülü sohbet uygulamaları

Facebook’un nadide ürünü Messenger hiç de yabana atılacak bir görüntülü sohbet uygulaması değil. Hızlı ve optimize bağlantı yeteneğiyle milyonlarca Facebook kullanıcısıyla istediğiniz zaman görüntülü sohbet yapabilirsiniz.

Skype

en iyi görüntülü sohbet uygulamaları

Dünyaca ünlü Skype, bilinen en eski iletişim yazılımlarından birisidir. Microsoft tarafından geliştirilen Skype, ücretli ve ücretsiz seçeneklerle yüksek kalitede iletişim kurmanızı sağlar. Tüm dünyayla yalnızca tek bir kullanıcı adıyla veya isterseniz telefon numaranızla bile iletişim kurmanızı sağlar. Aynı anda 24 kişiye kadar görüntülü sohbet imkanı sunan Skype’yi günün birinde mutlaka kullanacaksınız.

Siz hangi uygulamaları kullanıyorsunuz yorumlara bekliyoruz.

Diğer Teknoloji ile ilgili Yazılarımızı Okumak İçin Tıklayın.

Forum Sayfamızda açıldı ziyaret edip üye olmak istemez misiniz. 

Advertisement. Scroll to continue reading.
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu yazılar da ilgilinizi çekebilir.

Teknoloji

İntel’in Karı Arttı Ancak Gelirler İçin Aynı Şeyi Söylemek Mümkün Değil! Kar Artarken Gelirler Aşağı Yönde Seyrediyor! İntel dünya genelinde en iyi işlemcileri geliştiren...

Teknoloji

ilk MIU 13 Güncellemesi Alacak Telefonlar ilk MIU 13 güncellemesi alcak Xiaomi telefon modelleri belli oldu. Xiaomi ceo’su yıl sonuna kadar güncellemenin yayınlanacağını duyurmuştu...

Teknoloji

En iyi radyo uygulamaları En iyi radyo uygulamaları Teknolojinin iletişim çağına unutulamayacak en iyi hediyesi şüphesiz radyolar oldu. Bir frekans aracılığıyla dünyanın hemen hemen...

Otomobil

çind’en hem karada hemde havada gidebilen araç Çinli Araç Üreticisi Hem Karada Hemde Havada Gidebilen Araç Çin’den Hem Karada Hem De Havada Gidebilen Araç...

Oyun Haberleri

Garena Free Fire MAX Bugün itibariyle 50.000.000+ kez indirilip Google’nin  en popüler ve en çok indirilen oyunu ”Garena Free Fire MAX” Yapımcısı GARENA INTERNATIONAL...

Advertisement

Copyright © 2020 Teknohobi.net Tüm Hakları Saklıdır.