Connect with us

Hi, what are you looking for?

Teknoloji

En İyi Ofis Uygulamaları

en iyi ofis uygulamaları

İş hayatımızın koşuşturmacası içerisinde bir ofiste olması gereken temel ekipmanların akıllı telefonlarımızda olması çok büyük bir zaman tasarrufu oluştururdu. En iyi ofis uygulamalarından birini edinerek verimliliğiniz katlayabilirsiniz.

 

En İyi Ofis Uygulamaları

Docs To Go

ofis uygulamaları

50 milyon indirilmeye sahip Docs To Go, Türkçe desteği bulunan nadir ofis uygulamalarından birisidir. İstediğiniz Adobe PDF dökümanlarını ve farklı içerik dosyalarınızı açarak inceleyebilirsiniz.

Microsoft Office

en iyi ofis uygulamaları

Bilgisayarların meşhur döküman yazılımı olan Microsoft Office mobil dünyaya ayak uydurarak müthiş bir uyumlulukla geldi. Oldukça basit bir şekilde Microsoft Office yazılımına dahil olan Excel, Power Point ve Word servislerini kullanabilirsiniz.

Office Suite

office suite

200 milyondan fazla cihazda kurulu olan Office Suite, popüler bir diğer ofis uygulamalarından birisidir. DOC, XLS, PPT ve uzantıları gibi pek çok formatı desteklemektedir. Ayrıca dökümanlarınızı Onedrive, Amazondrive, Google Drive gibi onlarca farklı bulut depolama üzerinde görüntüleyebilir, kaydedebilirsiniz.

Polaris Office

ofis uygulamaları

100 MB altında boyuta sahip nadir döküman uygulamalarından birisi olan Polaris Office, yüzlerce sunum ve word formatını destekler. Ayrıca PDF formatıyla da içerikler hazırlayabilirsiniz.  Ücretsiz ve %100 Türkçe desteğini de hatırlatmakta fayda var.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Quip

en iyi ofis uygulamaları

İsminin tanıdık gelmemesi normal çünkü Quip oldukça yeni bir döküman uygulamasıdır. Barındırdığı eşsiz özelliklerden bazıları; bir doküman üzerine ekipçe düzenleme yapabilme imkanı, ekip düzenlemelerinde canlı sohbet, cihazlarınız arasında döküman senkronizasyonu ve bulut depolamadır.

SmartOffice

ofis uygulamaları

7 MB boyutuyla akıllara durgunluk verecek kadar hafif ve hızlı bir doküman uygulaması olan SmartOffice, ihtiyacınız olan tüm metin araçlarına sahiptir. Tek dezavantajı görünümündeki ilkellik olarak ifade edilebilir.

WPS Office

wps

Ortalama 100 milyon indirilmeye sahip WPS Office, Çin kökenli firma tarafından geliştirilmiştir. Sadece hayal gücünüzle değil hazır olarak tasarlanmış yüzlerce farklı şablon üzerinden de istediğiniz doküman stilini kullanabilirsiniz. Ayrıca hazırladığınız dokümanları PDF başta olmak üzere pek çok formata hızlıca dönüştürebilirsiniz.

Libre Office

libre

Açık kaynak kodlu olmasıyla güvenlik ve gizlilik konusunda şüpheye yer vermemektedir.  Ücretsiz ofis uygulamaları arasında Libre Office tercih etmeniz gereken başlıca yazılımlardan birisidir. Sadece mobil uygulama olarak değil Windows, Linux ve Mac için de kullanabileceğinizi belirtmeliyiz.

Diğer Teknoloji ile ilgili Yazılarımızı Okumak İçin Tıklayın.

Forum Sayfamızda açıldı ziyaret edip üye olmak istemez misiniz. 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu yazılar da ilgilinizi çekebilir.

Teknoloji

ilk MIU 13 Güncellemesi Alacak Telefonlar ilk MIU 13 güncellemesi alcak Xiaomi telefon modelleri belli oldu. Xiaomi ceo’su yıl sonuna kadar güncellemenin yayınlanacağını duyurmuştu...

Teknoloji

Bir markayı ve işletmeyi tanımlayan en önemli estetik Logo’dur diyebiliriz. Her marka simgelendiği logosuyla akıllarda kalır ve pazarlamanın önemli bir parçası haline gelir. Bu...

Teknoloji

En iyi radyo uygulamaları En iyi radyo uygulamaları Teknolojinin iletişim çağına unutulamayacak en iyi hediyesi şüphesiz radyolar oldu. Bir frekans aracılığıyla dünyanın hemen hemen...

Teknoloji

İntel’in Karı Arttı Ancak Gelirler İçin Aynı Şeyi Söylemek Mümkün Değil! Kar Artarken Gelirler Aşağı Yönde Seyrediyor! İntel dünya genelinde en iyi işlemcileri geliştiren...

Ürün İnceleme

Merhaba arkadaşlar bim de satılan ürünlerde bu hafta cuma günü satılan kiwi mini masaj aleti kiwi markalı ürünü inceledik. Fiyat performans olarak oldukça etkili...

Advertisement

Copyright © 2020 Teknohobi.net Tüm Hakları Saklıdır.